Zaquad z adresem w dżungli

O tym, że kobieta ma wiele twarzy, z pewnością przekonał się fotograf Maciej Bernaś wykonując sesję wizerunkową dla marki ZAQUAD. Przed jego obiektywem w zwiewnych, kobiecych stylizacjach stanęła modelka Magda Mayer z Avant Models.

Projekty łączą w sobie ponadczasową elegancję z nonszalancką swobodą - minimalistyczne w kroju sukienki zaskakują oryginalnymi printami. Marka zawsze na pierwszym miejscu stawia precyzję wykonania. Kolekcje powstają pod czujnym okiem właścicielki marki – Anny Banaczek. Zespół ZAQUAD to grono zdolnych projektantów, do którego w ostatnim czasie, po dwóch udanych kolaboracjach, dołączyła Magdalena Knitter, autorka bloga www.passion4fashion.com.pl. 

Motywy kwiatów i gwiazdek, pastelowe barwy i lekkie koronki - to wszystko to, czego latem nie powinno zabraknąć w damskiej garderobie. Kroje eksponują i podkreślają naturalne atuty kobiecej sylwetki. Daje to efekt lekkości i romantycznego looku. Kolekcja spełni oczekiwania pewnych siebie kobiet. A nasze oczekiwania w pełni spełnia sesja  w otoczeni palm i zieleni. 

Zaquad z adresem w dżungli

zobacz inne

  • CIEPŁO I STYLOWO 

  • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

  • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

  • NEVER A TOURIST