Artystyczna lekkość

Hexeline przenosi nas w odległe zakątki Azji. W letniej atmosferze spokoju, relaksu i kontemplacji natury odnajdujemy eleganckie i bardzo stylowe stroje z kolekcji wiosenno – letniej. Każde zdjęcie kampanii SS16 opowiada tu swoją historię.

Sesję wizerunkową wykonał Marcin Kempski, współzałożyciel agencji I LIKE PHOTO, współpracującej z najlepszymi magazynami i firmami na świecie.  Dużym sukcesem marki jest również film wizerunkowy, który  otrzymał 3 nagrody w konkursie reklamy KTR.

W tym sezonie Hexeline stawia na klasykę z nutą nonszalancji i artystycznego szaleństwa. Barwy doskonale wpasowują się w najnowsze trendy. Halina Zawadzka projektantka i inicjatorka Hexeline wiele czerpie z obserwacji otaczającego ją świata, tworząc markę premium, pełną artystycznych odniesień.

W tym roku marka Hexeline rozpoczęła współpracę z Galerią Stalowa. Już niebawem warszawskie klientki, będą mogły w salonach obejrzeć wybrane obrazy z galerii i otrzymają kupony rabatowe na zakup dzieł sztuki w Galerii Stalowej. Głównym założeniem galerii mieszczącej się na warszawskiej Pradze jest zapewnienie profesjonalnych warunków promocji młodym polskim artystom, zwłaszcza malarzom. Hexeline, jako marka o mocnej pozycji wspiera młodych polskich artystów, którzy chcą zaistnieć na rynku. Stąd też pomysł współpracy z Galerią Sztuki Stalowa w Warszawie.

 

.

 

.

Artystyczna lekkość

zobacz inne

  • CIEPŁO I STYLOWO 

  • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

  • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

  • NEVER A TOURIST