05-07-2019

KAŻDY JEST INNY 

Świętując różnorodność społeczności LGBTQI+, marka Hunter  wprowadziła na rynek unikalną wersję najlepiej sprzedającego się buta Play i zaprosiła do współpracy 5-ciu ambasadorów, tworząc przy tym oryginalną sesję. Każda para butów z owej kolekcji posiada wyjątkową podeszwę, która wykonana jest z gumy w kolorach tęczy. 

HUNTER wybrał 5 ambasadorów ze społeczności LGBTQI+, którzy wskazali 5 akcji charytatywnych, by marka mogła je wesprzeć finansowo.

Założyciel ShayShay Show, jak i The Bitten Peach, azjatyckiego kolektywu kabaretowego, a także performer z Little Gay Brother, amerykański artysta rozrywkowy mieszkający w Londynie - ShayShay jest jednym z uczestników brytyjskiej sceny klubowej LGBTQ+. ShayShay wybrał wsparcie dla The Outside Project. To pierwsze w Wielkiej Brytanii schronisko dla bezdomnych i centrum społecznościowe, którego celem jest wspieranie odrzuconych i odizolowanych grup.

Druga ambasadorka akcji Tia Simon-Campbel jest współzałożycielką BBZ, wystawy sztuki, która ma na celu wyeliminowanie uprzedzeń i wsparcie dla osób transseksualnych. Fundacja NAZ to jej wybór do otrzymania darowizny. NAZ jest jedną z najdłużej działających i największych organizacji charytatywnych zajmujących się zdrowiem seksualnym w Londynie, a dodatkowo zajmuje się udzielaniem porad dla społeczności BAME (Black Asian Minority Ethic).

 

Szef Sink The Pink and East Creative, gospodarz Radia 1 BBC, Drag Queen- Glyn Fussell (wcześniej znany jako Albert Kennedy Trust) wybrał akcję, której priorytetem jest zapewnienie bezpiecznych domów i lepszej przyszłości dla młodych ludzi ze społeczności LGBTQI+.

Mieszkający w Meksyku Jay Espinosa stał się rozpoznawalny, gdy na pokazie Louis Vuitton został przedstawiony jako model neutralny pod względem płci. Organizacja wybrana przez Joy’a to MindOut. Zajmuje się poradami związanymi ze zdrowiem psychicznym homoseksualistów, biseksualistów, osób transseksualnych oraz LGBTQI+.

Tancerz Lucy Fizz pokazał swoją historię aby pomóc ludziom, którzy znaleźli się w podobnych sytuacjach. Lucy wybrał do dofinansowania przez Hunter akcję charytatywną Mermaids, która wspiera dzieci zróżnicowane pod względem płci, młodych ludzi, którzy chcą mieć szczęśliwe życie, nie zważając na przeciwności losu.

 

.

 

KAŻDY JEST INNY 

zobacz inne

  • CIEPŁO I STYLOWO 

  • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

  • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

  • NEVER A TOURIST