28-03-2019

ZMYSŁOWOŚĆ W PARYSKIM WYDANIU

W tym sezonie francuska marka Etam zaprasza nas w niezwykłą podróż do najdalszych zakamarków świata. Pierwszym przystankiem są peryferie Dzikiego Zachodu. Później doświadczymy niezapomnianej przygody w tropikalnym lesie, by na koniec wrócić do pięknego Paryża i przeżyć niesamowitą historię miłosną. 

Dziki Zachód we francuskim wydaniu? To możliwe! Tej wiosny marka zaskakuje oryginalnymi wiązaniami oraz efektowną biżuterią, która nadaje bieliźnie niepowtarzalnego charakteru. Linia obfituje w bogatą kolorystykę, jak na Dziki Zachód przystało. Znajdziemy w niej zarówno uniwersalne barwy - biel i czerń oraz nieco mocniejsze odcienie - żółć i czerwień.

Już od paru sezonów rośliny inspirują projektantów z całego świata przy tworzeniu nowych kolekcji. Stały się one również głównym motywem jednej z linii Etam. W tym roku francuska marka zabiera nas do miejskiej dżungi. Oprócz botanicznego printu znajdziemy również kwiecistą koronkę, która dodaje dużo uroku i dziewczęcości. 

A to nie wszystko. Geometryczne wzory królują w modzie już od kilku lat. Co sezon powracają w odświeżonym wydaniu, zatem i takie komplety znaleźć można w najnowszej kolekcji.

ZMYSŁOWOŚĆ W PARYSKIM WYDANIU

zobacz inne

  • CIEPŁO I STYLOWO 

  • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

  • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

  • NEVER A TOURIST