Fot. Materiały prasowe
10-12-2017

STAR WARS WEAR

Inspirowane kultowymi postaciami z filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratauje. Najnowsze limitowane kurtki Columbia Sportwear to coś w sam raz dla fanów kultowego filmu.

Nazwa inspirowanej kostiumami Hana Solo, księżniczki Leii i Luke'a Skywalkera, kolekcji pochodzi od tajnej bazy Rebeliantów na lodowej planecie Hoth. Opracowując kolekcję Echo Base, projektanci Columbii ściśle współpracowali z wytwórnią Disney Consumer Products i Interactive Media tak, aby wszystkie detale kurtek były autentyczne i wierne klasycznemu filmowi. Kolekcja zaprojektowana jest zgodnie z mottem Columbii „Tested Tough” i zawiera wiodące w branży technologie, które zapewnią ochronę przed arktycznymi temperaturami.

Leia OrganaTM Echo Base Jacket to inspirowana oryginalnym kostiumem Leii z filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje, kombinacja kurtki i kamizelki jest wykonana z wytrzymałej, wodoodpornej tkaniny z domieszką bawełny i z podtrzymującą ciepło podszewką Omni-Heat™ Reflective.  


 

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Luke SkywalkerTM Echo Base Jacket to kolejna propozycja marki. Wytrzymała, wykonana z mieszkanki bawełny, wodoodporna kombinacja kurtki i kamizelki z chowanym kapturem, inspirowana jest oryginalnym kostiumem Luke'a z filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje i wyposażona jest w podszewkę Omni-Heat™, zatrzymującą ciepło ciała.

Kolejna kurtka Han SoloTM Echo Base Parka, wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na wodę, bawełnianej tkaniny i ocieplona podszewką Omni-Heat.  Jest zupełnie jak Han: wytrzymała na zewnątrz, ciepła i pełna niespodzianek wewnątrz. Inspirowana oryginalną kurtką Hana Solo, którą nosił na planecie Hoth w filmie Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje, ma wiele kieszeni, skórzaną opaskę Rebel i pikowany kaptur ze sztucznego futra.

Aby upamiętnić film Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje, który wszedł na ekrany kin w 1980 roku, wyprodukowano jedynie 1980 kurtek każdego z trzech dostępnych modeli. Każda z kurtek premium posiada swój indywidualny numer, a każdy model zawiera odniesienia do sagi Gwiezdnych Wojen i postaci, które go nosiły. Kolekcja została zainspirowana oryginalnymi kostiumami, które obecnie są przechowywane w archiwum Skywalker Ranch.

 

.

 

 

 

STAR WARS WEAR

Fot. Materiały prasowe
  • Fot. Materiały prasowe
  • Fot. Materiały prasowe
  • Fot. Materiały prasowe

zobacz inne

  • CIEPŁO I STYLOWO 

  • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

  • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

  • NEVER A TOURIST