Fot. Marcin Kempski
13-09-2017

Z PASJI DO NATURY 

Miękkie linie, naturalne tkaniny, inspirujący ludzie - marka Tatuum prezentuje swoją kolekcję na nadchodzący sezon jesienno-zimowy. Bohaterami tej opowieści o pasji do natury zostali Lidia Popiel, Maja Włoszczowska  i Piotr Pustelnik.

Naturalne i bliskie - takie jest Tatuum i tak właśnie kreuje swoje kolekcje co sezon. Nie bez powodu marka współpracuje z takimi osobowościami, jak Lidia Popiel, Maja Włoszczowska  czy Piotr Pustelnik. Te postaci, pełne pasji, czy to na górskiej trasie rowerowej, za obiektywem, czy też wreszcie na szczycie Karakorum udowadniają, że natura w każdym swoim przejawie codzienności jest fascynująca i inspirująca.

Tatuum pasję do natury ma w swoim DNA. To wpływa na tworzone kolekcje, nie tylko na poziomie świadomego wyboru naturalnych tkanin, kolorystyki, ale i, a może przede wszystkim koncepcji konstrukcji i specyfice modeli, zarówno damskich i męskich.

Jesienno-zimowa kolekcja opiera się na modnej różnorodności i codziennej wygodzie. Miękko otulające swetry, szeroka gama sukienek o zróżnicowanym kroju i przeznaczeniu, puchate kurtki o modnych pudełkowych krojach czy klasyczne płaszcze z mieszanek wełnianych - bogaty asortyment to podstawa przy projektowaniu kolejnych kolekcji dla klientów marki. Ponadto w salonach Tatuum pojawią się także kolekcje kapsułowe stworzone we współpracy z bohaterami jesienno-zimowej kampanii.

 

 

Fot. Marcin Kempski
Fot. Marcin Kempski

Marka, tworząc swoje kolekcje inspiruje się pokoleniami, a dalej osobami, które z miłości do swej pasji oddały się jej całkowicie, osiągając tym samym poczucie spełnienia. Mocnym elementem kolekcji jesień-zima 2017/2018 są ubrania stworzone we współpracy z Lidią oraz Piotrem. Moda ta jest zgodna z ich życiem, pasją i jednocześnie oddaje DNA naszej marki – mówi Rafał Gmerek, główny projektant kolekcji damskich, marki Tatuum.

Dla Mai Włoszczowskiej, dwukrotnej olimpijki w kolarstwie górskim, sport stał się pasją i treścią jej życia. Maja większość roku spędza na forsownych treningach w ekstremalnych warunkach natury, dlatego tak ceni sobie wygodę, delikatność i utylitarność ubrań marki.

Z kolei Lidia Popiel, od lat związana z modą, najpierw po jednej stronie obiektywu, a od miliona błysków migawki, po tej drugiej. Lidia szuka w swoim życiu momentów, które warto uchwycić i zatrzymać na dłużej. Stąd jej uwagę przyciągają detale i konstrukcje ubrań Tatuum.

Natura nieustannie stawiająca wyzwania to dla Piotra Pustelnika pewna deklaracja. Alpinista, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum, podejmuje ten dialog z siłami przewyższającymi ludzką wyobraźnię, aby doświadczać prawdy i piękna. Dla takiego mężczyzny styl jest czymś niewymuszenie autentycznym. Takie postaci tworzą niepowtarzalny klimat sesji, która idealnie wpisuje się w filozofię kolekcji na sezon Jesień-Zima 2017/2018. 

 

 

.

Z PASJI DO NATURY 

Fot. Marcin Kempski
 • Fot. Marcin Kempski
 • Fot. Marcin Kempski
 • Fot. Marcin Kempski
 • Fot. Marcin Kempski
 • Fot. Marcin Kempski
 • Fot. Marcin Kempski
 • Fot. Marcin Kempski
 • Fot. Marcin Kempski

zobacz inne

 • CIEPŁO I STYLOWO 

 • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

 • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

 • NEVER A TOURIST