Kaszmir wśród bawełny

Każdy, kto chociaż raz szukał idealnego T-shirtu, nie tylko pasującego do wielu stylizacji, ale i świetnie wyglądającego po kilku latach użytkowania, wie, że nie jest to prosta sprawa.

Nawet jeśli trafimy na produkt, który doskonale na nas leży, mamy świadomość, że nie będziemy cieszyć się nim zbyt długo. Większość oferowanych na rynku T-shirtów jest po prostu kiepskiej jakości.

Pojawia się jednak alternatywa. Polska marka CALIZIA_ jako jedyna w Polsce komponuje dzianinę z dwóch rodzajów włókien: bawełny Supima® i Lenzing MicroModal® Edelweiss, oferując produkty o wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. 

Na czym to polega?

Bawełna Supima®, nazywana też „kaszmirem wśród bawełny”, jest w pełni naturalnym i biodegradowalnym włóknem pozyskiwanym z upraw ekologicznych. Włókna Supima® są o 35% dłuższe aniżeli włókna zwykłej bawełny. Oznacza to większą miękkość i blask, ale i mniejszą podatność na mechacenie się materiału. Dodatkowo włókna bawełny Supima® są do 45% silniejsze niż włókna zwykłej bawełny, dzięki czemu ubrania z niej wykonywane są niezwykle trwałe.

Lenzing MicroModal® Edelweiss to natomiast włókno pozyskiwane z drzewa bukowego, charakteryzujące się niespotykaną lekkością i miękkością, co powoduje, że jest wyjątkowo miłe w dotyku.

Połączenie ze sobą tych dwóch rodzajów włókien gwarantuje nie tylko niebywałą wygodę noszenia, ale i nieznikającą z czasem wysoką jakość wyrobów.

Ponadczasowa klasyka nabiera nowego wymiaru. 

Kaszmir wśród bawełny

zobacz inne

  • CIEPŁO I STYLOWO 

  • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

  • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

  • NEVER A TOURIST