03-12-2018

Arketipo i wernisaż Katarzyny Paskudy w galerii Heban


W czwartkowy wieczór Galeria Heban zgromadziła szerokie grono znanych ludzi show biznesu, jak i cenionych artystów z branży wnętrzarskiej. Tego dnia bowiem odbyło się luksusowe otwarcie ekspozycji marki Arketipo - najwyższej jakości włoskich mebli, znanych z niebanalnych form i najlepszych tkanin. Z tej okazji na warszawskie wydarzenie przybył gość specjalny - znany i ceniony włoski projektant ekskluzywnych mebli, Giuseppe Vigano. Wieczór poprowadziła natomiast jedyna i niezastąpiona Grażyna Torbicka. Za projekt ekspozycji odpowiedzialna była Anna Koszela - znana projektantka wnętrz z Warszawy. To właśnie dzięki jej projektowi wyśmienici goście mogli poczuć się prawdziwie luksusowo w otoczeniu nowocześnie i elegancko urządzonych wnętrz. 

 Ponadto, tego wieczoru odbył się wernisaż prac Katarzyny Paskudy. Na wydarzeniu zaprezentowane zostały fotografie kolekcjonerskie fotografki, które dostępne są w sprzedaży tylko i wyłącznie w galerii Heban. Katarzyna Paskuda jest jedną z najbardziej cenionych artystek w Polsce, dlatego też galeria Heban zaprosiła artystkę do współpracy, by przepiękne fotografie stały się jednym z ekskluzywnych elementów dekoracyjnych jakże ekskluzywnych ekspozycji i wnętrz. 

Mimo iż galeria Heban mieści się z dala od centrum Warszawy, na wydarzenie przybyło szerokie grono warszawskiej śmietanki i znanych osób z show biznesu. Natalia Siwiec, Cleo i Donatan, Omenaa Mensah, Beata Olech, Aleksandra Kurzak, Paula Tumala, Magdalena Antosiewicz, Maja Bohosiewicz to tylko niektóre z osobistości jakie zawitały na czwartkowe wydarzenie. Podczas wieczoru gościom towarzyszyła szampańska muzyka w wykonaniu Dj Marcina Cudnego, a spragnieni mogli skosztować przygotowanych przez partnerów napoi: Campari i Glenfiddich. 

Partnerzy wydarzenia: ELLE DECORATION, Glenfiddich , 5 senses J, Flowerstore poland Le Collet , Złota 44, Wishbone jewerly., Muśnicki Sound system

Partnerzy medialni byli: Magazyn Gentleman, Elle Decoration, Dobre Wnętrze, Book of Luxury, KL Media, Weranda. 

Arketipo i wernisaż Katarzyny Paskudy w galerii Heban


zobacz inne

  • ZDJĘCIE NA TALERZU. KONKURS

  • NAUKA ZBLIŻEŃ

  • NATIONAL AWARDS - LAUREACI

  • 50 WPŁYWOWYCH KOBIET SUKCESU