30-10-2018

OKO NA PRACĘ

 

Centralny Instytut Ochrony Pracy-PIB w Warszawie zaprasza wszystkich do udziału w konkursie na zdjęcie prezentujące jeden z tysiąca wykonywanych w Polsce zawodów. Laureatów poznamy w grudniu na gali w Warszawie.

- Znasz kogoś, kto świetnie wykonuje swoją pracę? Świat zapomniał o ważnym zawodzie, jakim od lat zajmuje się specjalista, którego cenisz? Na świecie istnieją setki takich zawodów. Uhonorujmy pracę specjalistów z branż, o których na co dzień się nie mówi! – zapraszają organizatorzy. - Macie do wyboru aż tysiąc specjalizacji. Pokażcie je światu!

W konkursie udział wziąć może każdy. Jego celem jest upowszechnienie wiedzy o pracy i zawodach wykonywanych w Polsce, wg listy zawodów podanych przez organizatora. Równie istotne będzie wyłonienie i prezentacja utalentowanych pasjonatów fotografii lub autorów będących na początku swojej profesjonalnej drogi twórczej.

Interpretacja tematu jest dowolna. Ważne, żeby fotografie koncentrowały się na specyfice pracy i popularyzacji zawodów. Chodzi o upowszechnienie wiedzy na ten temat za pomocą najpopularniejszego dziś, nowoczesnego narzędzia komunikacji, jaką jest zdjęcie.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 20 listopada za pośrednictwem strony internetowej www.okonaprace.pl. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia. Jury przyzna 3 nagrody główne (sprzęt fotograficzny) i 2 wyróżnienia. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali w Warszawie na początku grudnia.

Więcej informacji na stronie: www.okonaprace.pl

zobacz inne

  • ZDJĘCIE NA TALERZU. KONKURS

  • NAUKA ZBLIŻEŃ

  • NATIONAL AWARDS - LAUREACI

  • 50 WPŁYWOWYCH KOBIET SUKCESU