Fot. Joanna Wilińska

7LIVES OF FINELIFE VI EDYCJA

Konkurs

Wystartowała VI edycja konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE. To prestiżowy konkurs dla pasjonatów sztuk wizualnych, którego ideą jest mecenat i wsparcie młodych twórców form fotograficznych i filmowych. Tegoroczna edycja konkursu składa się z 4 części, a tematy zadań inspirowane są największymi dziełami mistrzów kina, sztuki, fotografii, muzyki, literatury oraz architektury.

Po każdym zadaniu wyłonieni zostaną laureaci, którzy oprócz nagrody głównej, powalczą o nagrody rzeczowe, ufundowane przez partnerów konkursu. Prace konkursowe oceniać będzie jury w składzie: Lidia Popiel, Bogusław Linda oraz Joanna Kozicka. Nagrodą główną w konkursie jest stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej.

W pierwszym etapie konkursu uczestnicy mają za zadanie znaleźć ślady lat 50. we współczesnym świecie. Po 60 latach estetyka lat 50. jest ciągle poszukiwana i lubiana. Wyszukiwanie śladów przedmiotów, architektury, mody z tamtych lat stało się dla niektórych pasją. Znajdź i Ty takie ślady i przyślij nam swoje zdjęcie na konkurs. mówi Lidia Popiel, redaktor naczelna magazynu fineLIFE.pl i przewodnicząca jury.

Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące konkursu uczestnicy znajdą w Magazynie fineLIFE.pl http://finelife.pl/

Konkurs pootrwa od 18 lutego 2016 do maja.

zobacz inne

  • ZDJĘCIE NA TALERZU. KONKURS

  • NAUKA ZBLIŻEŃ

  • NATIONAL AWARDS - LAUREACI

  • 50 WPŁYWOWYCH KOBIET SUKCESU