Fot. Katarzyna Paskuda

Myśl o biuście mówi

Katarzyna Paskuda

Myśl o biuście to pierwszy z serii kalendarzy Szlachetnej Kobiety. To kalendarze promujące badania profilaktyczne.

Pomysłodawcą ,,Szlachetnej Kobiety" jest  Katarzyna Paskuda, która przyznaje, że praca przy realizacji kalendarza  dała jej dużo satysfakcji. Do udziału w sesji zdjęciowej zaprosiła 12 kobiet-ikon – Lidię Popiel ,Hannę Bakułę, Marię Rotkiel, Alicję Borkowską, Olgę Borys, Magdalenę Cwenównę, Annę Jurksztowicz, Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Korcz, Katarzynę Kowalczyk, Magdę Modrą i Ewę Pacułę. Efektem współpracy jest kalendarz na rok 2016, pełen zmysłowych i niezwykłych zdjęć.

Jak wyznaje autorka - Katarzyna Paskuda - „ Wspaniałe było zaangażowanie ze strony wszystkich uczestniczek sesji. Charakter zdjęć był odważny, ale nie było to trudne, aby nakłonić bohaterki, ponieważ wiekszość z tych kobiet to moje znajome. Wiedziałam, że nie każda z uczestniczek może sobie pozwolić na bardziej zmysłowe zdjęcia z racji wykonywanego zawodu, jak i swojej osobowości. Ale decyzję tę pozostawiłam Im. Zaufanie, którym zostałam obdarzona zaowocowało wspaniałą sesją. Udało mi się uchwycić klimat, jaki nam towarzyszył. Przede wszystkim jednak chciałam zwrócić uwagę na tak ważną kwestię, jak profilaktyka nowotworów piersi. Warto jest zadbać o siebie i szanować swoje zdrowie”. Każda z wyżej wymienionych gwiazd na swój niepowtarzalny sposób chciała pokazać kobiece piękno. Swoim udziałem w sesji chciały wzmocnić świadomość konieczności wykonywania badań profilaktycznych.

Wernisaż niezwykłych fotografii odbył się 27.10.2015 r. w Alei Projektantów w Domach Mody Modo w Warszawie. Podczas wernisażu odbyła się aukcja charytatywna, na której udało się zebrać 7600 zł ze sprzedaży odbitych na płótnie biustów gwiazd. Zyski z aukcji zostaną przekazane na Fundację Rak’n’Roll. W roli prowadzącej i licytatora wystąpiła Ewelina Rydzyńska. Na premierze pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Teresa Rosati, Anna Matysiak, uczestniczki kalendarza Olga Borys, Lidia Popiel, Maria Rotkiel, Magda Modra, Anna Jurksztowicz, Anna Korcz, Barbara Kurdej-Szatan.

Fot. Katarzyna Paskuda
Fot. Katarzyna Paskuda

   Współorganizatorem akcji „Myśl o biuście” jest firma Boutique Bielizny – sieć salonów z bielizną stworzona przez kobiety dla kobiet. Kalendarze ze zdjęciami gwiazd można kupić w sieci salonów lub przez internet pod adresem: http://www.photoculture.pl/sklep. Ilość sztuk limitowana, warto się spieszyć.

Aby zobaczyć więcej z sesji wykonanej przez Katarzynę Paskudę na rzecz fundacji Rak n`Roll  zapraszamy do zakupu kalendarza.  

Kupując kalendarz masz pośrednio wpływ na życie innych, wpierasz chorych walczących z ciężką chorobą. 

 

.

Myśl o biuście mówi

Katarzyna Paskuda

Fot. Katarzyna Paskuda
 • Fot. Katarzyna Paskuda
 • Fot. Katarzyna Paskuda
 • Fot. Katarzyna Paskuda
 • Fot. Katarzyna Paskuda
 • Fot. Katarzyna Paskuda
 • Fot. Katarzyna Paskuda
 • Fot. Katarzyna Paskuda

zobacz inne

 • ZDJĘCIE NA TALERZU. KONKURS

 • NAUKA ZBLIŻEŃ

 • NATIONAL AWARDS - LAUREACI

 • 50 WPŁYWOWYCH KOBIET SUKCESU