BUCK_Sony_Bridge_UNEDITED_Wide32

Ukryta
kamera

Albo prawie ukryta... W miejscach i chwilach, których wartość jest dla wszystkich istotna, kamery powinny być wszędzie. W dniu ślubu zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidzianego i klops! Fotograf stał za daleko, operator kamery był zwrócony w inną stronę, a najważniejsze sceny rozgrywały się tuż przed panną młodą.

To właśnie dla niej przeznaczona jest specjalna kamera umocowana do wyjątkowo urokliwego nakrycia głowy. Przepaska wyszywana koralikami oraz diadem zdobiony kryształkami to dwa modele trzymające i welon, i kamerę. Wszystko jest precyzyjnie zaprojektowane przez londyńską projektantkę Rosie Olivię.

Modystka znana z projektowania kapeluszy dla brytyjskiej rodziny królewskiej nazwała kolekcję „Bride's Eye View”. W welony wmontowano kamerę 4K Action Cam firmy Sony, FDR-X1000V. To najnowszy model kamery z rodziny Action Cam, który dzięki stworzonemu przez firmę Sony kodekowi XAVC S umożliwia nagrywanie w jakości i technologii 4K – takiej samej jak w najnowszych hollywoodzkich produkcjach.

BUCK_Sony_Bridge_UNEDITED_Wide 29
BUCK_Sony_Bridge_UNEDITED_Wide 9

Kamera wyposażona jest w najnowocześniejszy przetwornik obrazu o dużej rozdzielczości, który pozwala na nagrywanie z niewielką ilością szumu nawet w słabym oświetleniu. Ultraszerokokątny obiektyw Zeiss Tessar® o kącie widzenia 170° umożliwia tworzenie efektownych panoram i ujęć z lotu ptaka. Kamera FDR-X1000V wyposażona jest także w stabilizator obrazu SteadyShot, mikrofon stereofoniczny i funkcję osłabiania zakłóceń powodowanych przez wiatr. 

– To fascynujące móc zobaczyć innowacyjne technologie firmy Sony wkomponowane w tak niezwykły projekt – mówi Frederik Lange, dyrektor działu Digital Imaging firmy Sony w Wielkiej Brytanii i Irlandii. – Nasze kamery skonstruowane są tak, aby nagrywać zarówno codzienne, jak i wyjątkowe wydarzenia. Nie chcielibyśmy, aby ktokolwiek stracił szansę zarejestrowania ważnych scen, zwłaszcza w dniu ślubu. Kamery 4K Action Cam firmy Sony są małe i lekkie, ale umożliwiają nagrywanie obrazu o wysokiej jakości. Mamy nadzieję, że Rosie Olivia stworzy w przyszłości więcej podobnych projektów.

Trzecie oko panny młodej, przed którym nic się nie ukryje.

zobacz inne

  • WAKACJE W DOMU

  • PORCELANOWE PIĘKNO

  • OKO HOUSE

  • SŁOŃCE ZA PRZEWODNIKA