12-02-2018

DESIGN NA POWIETRZU

Starannie projektowane w wielu różnych formach. Ich design śmiało czerpie z mebli przeznaczonych do wnętrz. Dzięki temu urządzona nimi przestrzeń na zewnątrz staje się naturalnym przedłużeniem domu i zapewnia ten sam komfort i elegancję.

Firmie Lonc udało się stworzyć unikalny styl. Tutaj elegancja łączy się̨ z wyrafinowanym podejściem do komfortu i funkcjonalności. Projekty cechuje nowoczesność i ponadczasowość. Wszystkie odzwierciedlają̨ wartości, które od dawna wyróżniają̨ holenderski design. Fotel o organicznej formie – wygodny niski mebel o opływowmy kształtcie, czy stół na kozłach - powstały pomysłowy system stołków i ławek, które sprawdzą się zarówno w prywatnym ogrodzie, jak i na tarasie hotelu - to oryginalne projekty, które nadają nowy wymiar meblom na zewnątrze.

 

 

Kubikoff z kolei poleca linię krzeseł Joi, składającą się z trzech modeli, które różnią się inaczej ukształtowanymi oparciami. Rama wykonana jest z polipropylenu, a siedziska pokryte są tkaniną w pięciu różnych kolorach, którą można po zdjęciu prać. Modele duńskiego producenta House wykonane są z elementów z tworzywa sztucznego połączonych z metalowymi dodatkami pokrytymi farbą proszkową oraz drewnianymi częściami z bambusa. Nowa linia mebli ogrodowych Clips, charakteryzują̨ się szerokimi elementami z tworzywa sztucznego przytwierdzonymi do aluminiowej ramy. Meble te są lekkie i proste, a przy tym niezwykle eleganckie. Idealne do zdjęć wnętrz, martwej natury, a także urozmaicą niejeden portret.


 

.

DESIGN NA POWIETRZU

zobacz inne

  • WAKACJE W DOMU

  • PORCELANOWE PIĘKNO

  • OKO HOUSE

  • SŁOŃCE ZA PRZEWODNIKA