IMPOSSIBLE?

A jednak możliwe. Fotografia natychmiastowa powraca w nowoczesnym wydaniu - wchodzi najnowszy aparat firmy IMPOSSIBLE, model I-1.

Firma specjalizująca się w produkcji wkładów do aparatów typu POLAROID przedstawia nowoczesny, profesjonalny aparat do zdjęć natychmiastowych, które gotowe są już w ciągu kilku minut. Technologia wykonywania zdjęć oraz ich wielkość i format pozostały niezmienione, jak w klasycznych aparatach tego typu.

Aparat posiada m. in. wbudowaną lampę LED, która idealne doświetla kadr i zaawansowaną aplikację na smartfony i tablety, która umożliwia bezprzewodowe sterowanie aparatem i zmianę zaawansowanych ustawień.

Aparatem IMPOSSIBLE I-1 możemy sterować przy pomocy telefonu / smartfona / tabletu marki Apple, posługując się specjalnie przygotowaną aplikacją oraz łącznością Bluetooth. Aplikacja I-1 Camera pozwala m.in. na bezprzewodowe wykonywanie zdjęć aparatem, wyzwalanie migawki po wciśnięciu przycisku w telefonie (telefon będzie pełnił funkcję pilota bezprzewodowego). Daje również możliwość ustawienia parametrów wykonywanych zdjęć w trybie manualnym, takich jak: wartość przysłony, szybkość migawki, siłę mocy oświetleniowej lampy LED oraz ostrość. Posiada możliwość ustawienia samowyzwalacza pozwalającego na wykonanie zdjęcia po 5, 10 lub 20 sekundach od wciśnięcia przycisku na smartfonie / tablecie. Wykonując zdjęcia na tym sprzęcie można  zastosować programy kreatywne, np. nałożenie dwóch ujęć na jedno zdjęcie. Posiada funkcję wykonywania zdjęć po wyemitowaniu dźwięku - samoczynne wykonywanie zdjęcia w momencie wykrycia przez aparat dźwięku, np. klaskanie rąk czy kliknięcie. Ma możliwość kreowania zdjęć przy pomocy latarki wbudowanej w smartfon i nadawanie różnorodnej kolorystyki rysowanym kształtom. Funkcja skanera pozwala na cyfrowy zapis zdjęć wykonywanych aparatem natychmiastowym w pamięci telefonu i ich modyfikację.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Wymiary aparatu: 145mm (długość) x 110mm (szerokość) x 99mm (wysokość)

Wbudowany wizjer - Viewfinder, wysokość = 108mm

Waga aparatu: 440 gram (bez wkładu z filmem)

Zakres temperaturowy pracy urządzenia: od 4°C do 38°C

Zakres wilgotności powietrza w jakim może pracować aparat - od 5 do 90%

Wbudowany moduł Bluetooth typu: Low Energy 4.0

Filmy współpracujące z aparatem: wkłady Impossible typ 600 oraz I-type, zarówno w wersji kolorowej jak i czarno-białej.

Wbudowany akumulator 500mAh (czas pełnego naładowania z sieci zasilającej to około 1h, bezpośrednio z komputera przez kabel USB ok 3h)

Obiektyw: 6 soczewek w 5-ciu konfiguracjach

Autofocus: 5 punktów AF

Zakres ostrości od 0,3 metra do nieskończoności

Zakres ogniskowej: 82 – 109mm

Pole widzenia: 41 stopni pionowo, 40 stopni poziomo

LAMPA LED: 12 wbudowanych diod LED, w tym 8 regulujących zakres jasności oraz 4 z wbudowanym dyfuzorem zmiękczającym oświetlenie kadru.

Ten sprzęt to połączenie klasycznego aparatu POLAROID z nowoczesną technologią, która pozwala na zaawansowaną obsługę urządzenia. Pod poniższym linkiem zamieszczony został film prezentujący jego działanie https://www.youtube.com/watch?v=cZTD62e566U

Za materiały dziękujemy firmie SystemBank- oficjalnemu dystrybutorowi produktów marki IMPOSSIBLE na terenie Polski.

 

.

IMPOSSIBLE?

zobacz inne

  • ANIMAL EYE AF

  • SUPERTELEOBIEKTYW

  • NOWY SONY   RX0 II

  • SKRĘCIMY COŚ?