30-03-2018

STYLOWA DOSKONAŁOŚĆ

Tradycje najlepszego rzemiosła zaklęte w znakomitej jakości akcesoriach do aparatów fotograficznych. Tak jednym zdaniem można określić koreańską markę Gariz – nowość na polskim rynku. Gariz to najwyższej jakości skórzane etui i paski do aparatów Fujifilm, Olympus, Sony, Leica, Canon i Nikon. Produkty marki Gariz są wykonywane z najwyższej jakości skóry, która jest ręcznie obrabiana, szyta i barwiona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki doskonałym i trwałym materiałom, po które sięga Gariz Twój sprzęt nie tylko fantastycznie się prezentuje, ale i jest bezpieczny.

Gariz to marka premium wśród akcesoriów fotograficznych. Doceniona już w Azji i Stanach Zjednoczonych, została wprowadzona także na polski rynek. Wytwarzane przez markę ekskluzywne etui – pełne oraz typu half case, a także paski, dedykowane są posiadaczom bezlusterkowców oraz zaawansowanych aparatów kompaktowych. Chronią je, podnoszą jakość użytkowania oraz podkreślają niebanalny design.  Marka posiada w swojej ofercie stylowe osłony na aparaty w dwóch wersjach: half case oraz pełne etui. Stylistyką nawiązują do popularnych kabur z lat 70’ i 80’. Stanowią one dla body i spodu aparatu doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i urazami mechanicznymi oraz poprawiają jego „chwytność”. Etui Gariz są dostępne w wielu kolorach i pasują do kilkudziesięciu modeli aparatów fotograficznych marek Fujifilm, Olympus, Sony, Leica, Canon i Nikon. Ich design sprawia, że są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Posiadają łatwy dostęp do baterii i umożliwiają szybki montaż na statywie, dzięki gwintowi wbudowanemu w podstawę etui. Spód pokrowca jest  dodatkowo wzmocniony aluminium.

 

Idealnym uzupełnieniem dla etui są komfortowe i niezwykle mocne paski marki Gariz dedykowane aparatom Fujifilm, Olympus, Sony, Leica, Canon i Nikon. Występują w dwóch wariantach: w całości wykonane z naturalnej skóry w dowolnym kolorze lub stworzone z miękkiej i trwałej tkaniny tekstylnej. Niezależnie od wydania, doskonale podkreślają klasyczny wygląd dedykowanego pokrowca i stanowią jego znakomite uzupełnienie. Paski na obu końcach zwieńczone są kółkiem, co ułatwia ich mocowanie do aparatu. Dostępne są w 4 rozmiarach: 80, 100, 115 i 150 cm, dzięki czemu można dopasować ich długość do swoich potrzeb.  

Stacjonarnie produkty Gariz można wypróbować i kupić w Sklepie Bez Nazwy, ul. Zachodnia 25 w Łodzi lub Wonder Photo Shop Sklep Bez Nazwy pl. Konstytucji 5 w Warszawie.

GARIZ

 

.

 

STYLOWA DOSKONAŁOŚĆ

zobacz inne

  • ANIMAL EYE AF

  • SUPERTELEOBIEKTYW

  • NOWY SONY   RX0 II

  • SKRĘCIMY COŚ?