Marek Włodarczyk, Fot. Adrian Vozny

Reprezentacja artystów polskich

Adrian Vozny

Kreacje Osobowości Adriana Voznego to artystyczne odniesienie się do charakterów aktorów, artystów i sportowców z Reprezentacji Artystów Polskich. To opowieść o ludziach z wykorzystaniem różnych stylów i nawiązująca do historii fotografowania, początków w wieku XIX, okresu międzywojennego i współczesnej fotografii.

Pastisz subkultur, chrześcijaństwa, pogaństwa, a także do buntowniczego ruchu lat `60. został doskonale ujęty, a odkrywanie znanych postaci będzie wspaniałą zabawą.

Autor podróżuje również po wielu kategoriach filmografii: od horroru, poprzez psychodeliczne obrazy, kończąc na klasyce gatunku czyli dramacie. Co za tym idzie autor reżyseruje i kreuje przestrzeń przed obiektywem tworząc portrety osobowościowe każdego z aktorów i artystów.

Fot. Adrian Vozny
Rafał Maserak, Fot. Adrian Vozny

Autor tworzy swoje kreacje na podstawie obserwacji charakterów oraz dorobku artystycznego aktorów, po to by stworzyć na ich podstawie ... Kreacje Osobowości. Wystąpili: Piotr Świerczewski, Antoni Królikowski, Radosław Majdan, Jarosław Jakimowicz, Piotr Zelt, Rafał Mroczek,  Marcin Mroczek, Konrad Marszałek,  Piotr Wiszniowski,  Filip Sojka, Marek Włodarczyk, Tomasz Iwan, Marcin Kwaśny, Tomasz Jachimek,   Tomasz Schimsheiner, Wiesław Tupaczewski, Ferid Lakhdar,  Grzegorz Jędrzejewski, Rafał Maserak, Marcin Piętowski, Czesław Mozil,    Bilguun Ariunbaatar, Jacek Kopczyński, Michał Chorosiński, Michał Szyc, Krzysztof Wieszczek, Wojciech Baranowski, Maksym Rzemiński, Przemek Cypryański, Bogusław Saganowski.  

Reprezentacja artystów polskich

Adrian Vozny

Jacek Kpczyński, Fot. Adrian Vozny
  • Piotr Zelt, Fot. Adrian Vozny
  • Adrian Vozny

zobacz inne

  • ZDJĘCIE NA TALERZU. KONKURS

  • NAUKA ZBLIŻEŃ

  • NATIONAL AWARDS - LAUREACI

  • 50 WPŁYWOWYCH KOBIET SUKCESU