23-07-2018

 

WYGRAJ INSTAX Mini 8 MINION !

KONKURS FOTOGRAFICZNY Z WYSTAWY ,,JURATA JEST KOBIETĄ"

Odwiedź wystawę Katarzyny Paskudy na molo w Juracie i weź udział w konkursie fotograficznym “Jurata jest kobietą”. Do wygrania Instax Mini!

Wystawa “Jurata jest kobietą” to hołd oddany dojrzałej kobiecości. Katarzyna Paskuda w 8 dni sfotografowała 23 kobiety, a efekty tej wspaniałej pracy można podziwiać do 31 sierpnia w jednym z najchętniej odwiedzanych letnich kurortów w Polsce - Juracie.

Wystawie towarzyszy konkurs fotograficzny, do którego gorąco zapraszamy!

Co wystarczy zrobić?

 1. Odwiedź wystawę "Jurata jest kobietą”

 2. Zrób 2 zdjęcia w tematach: “Ja na tle wystawy” oraz “Wystawa moim okiem”

 3. Wrzuć publicznie wykonane przez siebie fotografie na swoje profile społecznościowe - facebook i instagram oraz oznacz @kasiapaskuda i dodaj hasztagi #juratajestkobietą #kasiapaskuda

 4. Wyślij zdjęcia konkursowe na adres mailowy: management@katarzynapaskuda.pl oraz dołącz informacje:

 1. imię i nazwisko,

 2. wiek (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców)

 3. numer kontaktowy

 4. treść “Oświadczam, iż zapoznałem/zapoznałam się z regulaminem i akceptuję jego treść”.

Jaka jest nagroda?

1.    Nagrodą główną jest Aparat Fujifilm Instax Mini 8 Minion Mini-On MINIONKI + Wkłady Na 20 Zdjęć

Wszyscy kochają Minionki! Aparat do fotografii natychmiastowej Instax Mini 8 Minion inspirowany postaciami z filmu to limitowana wersja. Jest bardzo prosty i przyjemny w obsłudze - wystarczy wysunąć delikatnie obiektyw, nastawić tryb, nacisnąć spust migawki, a zdjęcie wielkości karty kredytowej wysunie się z górnej części korpusu. Zapewnia świetną zabawę na niejednej imprezie, wakacjach i nie tylko!

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii - zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Autorka wystawy - Katarzyna Paskuda wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia, a autorom najciekawszych prac przyzna nagrody. Ponadto, najciekawsze prace opublikowane zostaną na portalu Photo Culture.

Fundatorem nagrody jest Sklep Bez Nazwy - Wonder Photo Shop. To pierwszy w Polsce fotograficzny concept store, raj dla entuzjastów fotografii w każdym wymiarze. To miejsce dla osób mających w zwyczaju częste odwiedzanie laboratoriów fotograficznych, ale także dla młodej smartfonowej generacji, której marka proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań fotograficznych takich jak drukowanie m.in. popularnych dziś kwadratowych zdjęć prosto z telefonu. Sklep Bez Nazwy -  Wonder Photo Shop znajdziecie w Warszawie na Placu Konstytucji.

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 września 2018 r.

Zapraszamy do udziału!

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z regulaminem

Regulamin dostępny jest TUTAJ

Wonder Photo Shop FB

Wonder Photo Shop Instagram

 

WYGRAJ INSTAX Mini 8 MINION !

KONKURS FOTOGRAFICZNY Z WYSTAWY ,,JURATA JEST KOBIETĄ"

zobacz inne

 • ZDJĘCIE NA TALERZU. KONKURS

 • NAUKA ZBLIŻEŃ

 • NATIONAL AWARDS - LAUREACI

 • 50 WPŁYWOWYCH KOBIET SUKCESU