01-03-2018

Wonder Photo Shop. Pokaz aparatu Fujifilm X-H1

 

3 marca o godz. 12.00 w warszawskim Wonder Photo Shop odbędzie się premierowe spotkanie, podczas którego zostanie zaprezentowany aparat X-H1, najnowszy i zarazem najbardziej zaawansowany model serii Fujifilm X. Bezlusterkowiec m.in. umożliwia filmowanie w 4K i posiada matrycę APS-C. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a wszyscy przybyli będą mieli możliwość przetestować aparat na modelce.

Spotkanie skierowane do profesjonalnych fotografów i amatorów poprowadzi Jacek Bonecki, który miał okazję testować aparat w trudnych warunkach, bo podczas Africa Eco Race 2018. Przybyli goście będą mogli sprawdzić funkcje flagowego bezlusterkowca Fujifilm w czasie sesji z modelką na dworze.

Po raz pierwszy w korpusie aparatu serii X zintegrowano system stabilizacji obrazu (IBIS). Wykorzystuje on trzy osiowe akcelerometry, trzy osiowe czujniki gyro oraz specjalnie opracowany podwójny procesor. Ponadto, model X-H1 jest pierwszym aparatem w serii X, który posiada opcję ETERNA, nowy tryb symulacji filmu światłoczułego idealny do filmowania. Tryb ten symuluje właściwości barwne materiału kinematograficznego, tworząc nieprzeszacowane kolory i bogatą tonację w cieniach, co znacznie wzbogaca kreatywną swobodę na etapie postprodukcji.

 

Pomiędzy godziną 12.00 do 13.30 Jacek Bonecki – ambasador Fujifilm zaprezentuje przybyłym gościom aparat X-H1 oraz pokaże zdjęcia i filmy jakie wykonał za jego pomocą m.in. podczas rajdu samochodowego w Afryce. Następnie po godzinie 13.30 przybyli do Wonder Photo Shop goście będą mieli szansę wypróbować aparat podczas testów sprzętu z modelką na dworze. Po tej części spotkania organizatorzy zaproszą gości na poczęstunek, a ok. godziny 15.00 zostaną omówione zdjęcia.

Do dyspozycji uczestników warsztatu, który poprowadzi Jacek Bonecki, będą - poza X-H1 - wszystkie aktualne modele aparatów serii X oraz obiektywy Fujinon XF, a także średnioformatowy bezlusterkowiec GFX 50S z obiektywami Fujinon GF.

Na wydarzenie nie obowiązują zapisy. Wystarczy stawić się 3 marca o godz. 12.00 w Wonder Photo Shop ze swoją kartą SD.

 

Wonder Photo Shop. Pokaz aparatu Fujifilm X-H1

 

zobacz inne

  • ZDJĘCIE NA TALERZU. KONKURS

  • NAUKA ZBLIŻEŃ

  • NATIONAL AWARDS - LAUREACI

  • 50 WPŁYWOWYCH KOBIET SUKCESU