W odcieniach szarości

Dobry aparat to nie tylko narzędzie pracy, to kompan wypraw, często w ciężkich warunkach. Taki sprzęt należy odpowiednio przechowywać. Każdy poszukuje swojego stylu, coraz więcej na rynku pojawia się akcesoriów do aparatów.  Podążając za trendami  firma Camrock proponuje stylową i funkcjonalną serię toreb City Grey.

Wszystkie modele wyposażone są w pokrowiec przeciwdeszczowy. Wykonane są z wytrzymałego materiału, zapewniającego dużą odporność na zamoczenie i uszkodzenie. Wnętrze zostało zabezpieczone miękkim materiałem, który chroni sprzęt przed zarysowaniami. Do wszystkich toreb  dołączony jest również pasek, dzięki któremu można je wygodnie nosić na ramieniu.

Najmniejszy i bardzo poręczny pokrowiec z tej serii to XG10.  Służy do przechowywania i przenoszenia niewielkich bezlusterkowców i aparatów hybrydowych. Posiada komorę główną o wymiarach 12 × 15 × 8 cm oraz dodatkową kieszeń wewnętrzną na drobne akcesoria. Przestawna przegroda umożliwia dopasowanie wnętrza do posiadanego aparatu.

Kolejny model XG20 przeznaczony jest dla niewielkich lustrzanek oraz bezlusterkowców z dodatkowym obiektywem lub lampą błyskową. Ma komorę główną o wymiarach 13 × 17 × 10 cm i dodatkową kieszeń wewnętrzną na drobne akcesoria. Dwie przestawne przegrody pozwalają dostosować wnętrze do posiadanego aparatu.

Natomiast XG40 ma te same cechy co poprzedni model, różniąc się głównie wielkością. Posiada komorę główną o wymiarach 20 × 27 × 10 cm oraz dodatkowe kieszenie zewnętrzne na drobne akcesoria.

Torby z serii City Grey to modny i estetyczny dodatek, a jednocześnie bardzo praktyczne rozwiązanie. Fachowej rady na temat tych produktów, jak i innych nowości na rynku sprzętu fotograficznego i video można zasięgnąć na stronie firmy Foxfoto, dystrybutora marki Camrock w Polsce. 

W odcieniach szarości

zobacz inne

  • ANIMAL EYE AF

  • SUPERTELEOBIEKTYW

  • NOWY SONY   RX0 II

  • SKRĘCIMY COŚ?