Canon PowerShot G7

Kontrola nad każdym ujęciem

Wysoki poziom kontroli i doskonałą jakość każdego ujęcia oferuje Canon PowerShot G7 X Mark II. To pierwszy model wyposażony w procesor obrazu Canon DIGIC 7. Oferuje także 1-calową matrycę CMOS o rozdzielczości 20,1 MP i 4,2x zoom optyczny. Wszystko to razem sprawia, że aparat tworzy filmy i zdjęcia, które warto pokazywać i drukować – bez konieczności stosowania dodatkowych filtrów czy wieloetapowej edycji.

Aparat ten lączy ogromne możliwości z kompaktową konstrukcją, która jest spójna z minimalistycznym designem.  Posiada  ulepszone przetwarzanie obrazu, szybki AF i tryb seryjny – zapis do 8 kl./s w formacie RAW z minimalnym poziomem szumów. Aby zapewnić jeszcze bardziej precyzyjną pracę ulepszono tryb wykrywania obiektu, dzięki któremu aparat zatrzymuje obiekt w kadrze, nawet gdy kontrast i nasycenie są na niskim poziomie. Funkcja Auto Lighting Optimizer, taka jak w lustrzankach EOS, poprawia kontrast – zapewnia naturalną korekcję, utrzymując balans między jasnymi i ciemnymi obszarami.

Bardzo dobrze radzi sobie w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki połączeniu jasnego obiektywu f/1,8-2,8, 1-calowej matrycy CMOS i możliwości nowego procesora DIGIC 7 fotografowanie stanie się możliwe w każdych warunkach, nawet przy pełnym zbliżeniu.

Podczas fotografowania w dynamicznym otoczeniu, gdzie nie ma czasu na to aby odpowiednio się ustawić, z pomocą przyjedzie ulepszony stabilizator obrazu z technologią Dual Sensing IS, która redukuje drgania aparatu i przeciwdziała wpływowi ruchów ciała i rąk na efekt końcowy.

Możliwość zapisu 14-bitowych plików RAW sprawia, że nawet najdrobniejsze szczegóły i zmiany kolorów zostaną uchwycone na zdjęciach. Dzięki możliwości wyboru stylu fotografowania (Pictures Style), gdzie dostępne są predefiniowane ustawienia kolorów, użytkownik dobiera optymalne ustawienia dopasowane do konkretnej sceny. Style fotografowania można spersonalizować i wykorzystywać także z lustrzankami serii EOS. Dzięki temu zdjęcia mogą zachować wybraną stylistykę.

PowerShot G7 X Mark II – kluczowe cechy:

kieszonkowa konstrukcja;

doskonała jakość obrazu w każdych warunkach;

szczegółowe zdjęcia i filmy Full HD;

rozbudowane opcje łączności;

ustawienia manualne.

http://www.canon.pl/

Kontrola nad każdym ujęciem

Canon PowerShot G7
  • Canon PowerShot G7
  • Canon PowerShot G7
  • Canon PowerShot G7

zobacz inne

  • ANIMAL EYE AF

  • SUPERTELEOBIEKTYW

  • NOWY SONY   RX0 II

  • SKRĘCIMY COŚ?